FIFA 07-08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA 07-08


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кристи аре бате ????

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
stani_fifa
Admin
Admin
stani_fifa


Брой мнения : 206
Age : 30
Registration date : 28.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 9:01 am

От мен geek 2/3 Без национални и Барса ???????
Върнете се в началото Go down
https://fifashampioni.bulgarianforum.net/
Cristiano Ronaldo
Най-дорбия играч за сега в форума
Най-дорбия играч за сега в форума
Cristiano Ronaldo


Брой мнения : 90
Registration date : 29.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 11:03 am

Saglasen Brat cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Cristiano Ronaldo
Най-дорбия играч за сега в форума
Най-дорбия играч за сега в форума
Cristiano Ronaldo


Брой мнения : 90
Registration date : 29.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 1:04 pm

Parviqa mach go obih 7:3 napravo te shupih vtori mach igrahme 2:1 i ti mi vkara po vreme na laga edin gol taka che az bqah pusnal klaviaturata zashtoto v drugite po golqami forumi vinagi pishe che spirat i dvamata igra4a da igraqat kogato ima lag !!!
Върнете се в началото Go down
stani_fifa
Admin
Admin
stani_fifa


Брой мнения : 206
Age : 30
Registration date : 28.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 1:09 pm

kristi_91 7 : 3 stani_stavrev Да победи ме !
kristi_91 3 : 4 stani_stavrev Аз съм първият който успя да победи kristi_91!
kristi_91 3 : 4 stani_stavrev Бих го

Втория мач беше 30 минута 2:1 за него заби след това се оправи центрирах и вкарах той излезе и вика няма гол както и да е ОК няма гол съгласих се обаче му викам 2:1 60 минути той отказа и вика нов мач ! Съгласих се и го победих 4:3 а той каза че се смята и миналия мач ! При който не го е споменавал веднъж пак на Frendly Battles го поведох 5:1 излезе и каза че било загрявка !!!


Ето доказателство че той каза да играем НОВ МАЧ http://prikachi.com/files/15555k.jpg !!!!! ФАКТИТЕ СА НЕУСПОРИМИ ДАНО СЕ НАУЧИШ ДА ГУБИШ


Последната промяна е направена от на Съб Сеп 08, 2007 1:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://fifashampioni.bulgarianforum.net/
stani_fifa
Admin
Admin
stani_fifa


Брой мнения : 206
Age : 30
Registration date : 28.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 1:40 pm

Третия мач stani_stavrev 4:3 kristi_91
Върнете се в началото Go down
https://fifashampioni.bulgarianforum.net/
Cristiano Ronaldo
Най-дорбия играч за сега в форума
Най-дорбия играч за сега в форума
Cristiano Ronaldo


Брой мнения : 90
Registration date : 29.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 1:41 pm

Dobre poslednite 2 macha me bi ama pred posledniqa Mnogo falove pravish a posledniqa nqama da komentiram 5 gredi 100 fala mi pravi tova ne e igra4 inache bravo ti si vtoriqa koito me bi ot tuka ama veche nqama da imash pobeda nad men ti obeshtavam ti go Pone si priznai che si golqam kasmetliqa da ne me e qad shtoto 5 gredi i ti samo Pravish narosheniqa hvana topkata i mi pravish fal tova ne e igra samo da ti kaja pitai seki da vidish !!!
Върнете се в началото Go down
stani_fifa
Admin
Admin
stani_fifa


Брой мнения : 206
Age : 30
Registration date : 28.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 1:45 pm

Да не се смятам за добър ама се ядосвам като ме лъжеш последния мач бях нервер и за тва играх грубо доколкото късмет беше само гола за 3:3 кадето прехвърлихвратаря той закачи тя се удари в него и влезе а гредите му се вика ШАНС !!!
Върнете се в началото Go down
https://fifashampioni.bulgarianforum.net/
Cristiano Ronaldo
Най-дорбия играч за сега в форума
Най-дорбия играч за сега в форума
Cristiano Ronaldo


Брой мнения : 90
Registration date : 29.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 1:52 pm

Brat sam si go kaza che si nai dobriqa sega shte te vidim na drugiqa kakto se kefish ti che si me bil taka i az sega na sqaka edina pobeda nad teb shte se kefa shtoto pravo toqa gmele1 me bi s 4:3 makar che gola mu beshe zad centara toi me bi prav a ne ti a nali znaesh che seki igra4 nemoje sichko da pe4eli trqabva i da gubi mene ne me e qad za zagubite qad me e che si golqam kasmet e tova me e qad mene me obivash na terena povecheto vreme sedime v tfoite polvina i ti ot 3 shuta ili vratarqa mi shte si qa izbie vatre v vratata ili shte se odari qa v moi igra4 ili s dobavka dokato moite golove sam si gi vkarvam kato ti minavam zashtitata kavoto i da e i pone sporet men moqa 3 gol beshe sigorno nai krasiviqa v macha a 5 gredi veche mu vikam kasmet razbiram 1-2 ama 5 i postoqano da sme v tfoita polvina tova veche e kasmet !!!!
Върнете се в началото Go down
stani_fifa
Admin
Admin
stani_fifa


Брой мнения : 206
Age : 30
Registration date : 28.08.2007

Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 1:56 pm

Само виж какъв рагн съм ти сложил и стига толкова казаф ти писна ми довечера ше играем другите 3/5
Върнете се в началото Go down
https://fifashampioni.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Кристи аре бате ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристи аре бате ????   Кристи аре бате ???? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кристи аре бате ????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FIFA 07-08 :: Friendly Battles :: Friendly Battles-
Идете на: